پخش سریال ژاپنی «سال‌های دور از خانه» (اوشین) از شبکه تماشا
734
کد خبر :  

21115112515415924633170101471044823323698

شبکه‌ تماشا قرار است سریال ژاپنی «سال‌های دور از خانه» (اوشین) را پخش کند.

به گزارش شبکه ایران سریال ژاپنی «سال‌های دور از خانه» با محوریت شخصیت «اوشین» که سال ۶۵ از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌رفت قرار است از شبکه تماشا برای اولین بار بازپخش شود.

کامبیزرضا اخوان‌صفا، مدیر شبکه تماشا در گفت‌وگویی با جام جم از پخش این سریال پربیننده ژاپنی به عنوان برنامه‌های آینده این شبکه خبر داده و گفته است: سریال‌ها را براساس نظرات مردم انتخاب می‌کنیم. از طریق سایت و پیامک شبکه، نظرات مردم را می‌پرسیم؛ مثلا مجموعه سال‌های دور از خانه یا همان اوشین به خواسته مردم در جدول پخش قرار گرفته، اما مراحل فنی و آماده‌سازی این سریال بسیار سخت است.

وی در ادامه افزوده است: آنقدر درخواست مردم زیاد است که دو گروه همزمان مشغول انجام کارهای فنی این سریال هستند.

«سال‌های دور از خانه» (عنوان اصلی اوشین) سریال تلویزیونی ژاپنی است که در سال ۱۹۸۳ توسط ان‌اچ‌کی تولید شد و در دههٔ شصت در ایران پخش می‌شد.

مجموعه ای درام «سال‌های دور از خانه» داستان زندگی دختر بچه فقیری است که روزی صاحب و مالک بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در ژاپن می شود و مشکلات و سختی های ژاپن را در زمان جنگ جهانی دوم به تصویر می کشد.

این مجموعه به نویسندگی هاشیدا سوگاکو و ۸ کارگردان در ۲۹۷ قسمت ۱۵ دقیقه ای از چهارم آوریل ۱۹۸۳ تا ۳۱ مارس ۱۹۸۴ ساخته و پرداخته شد .

به گفته اخوان صفا سلطان و شبان، شوق پرواز، دزد و پلیس و چند سریال دیگر جزو سریال‌هایی بوده که درخواست زیادی برای پخش داشتند؛ بنابراین به احتمال زیاد یکی از این سریال‌ها و شاید همه آنها از شبکه تماشا پخش شوند.

  

نوشته شده توسط در سه شنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۲ ق.ظ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.

برنامه نویس: الیار حسامی | گرافیک: بهنام نیکزاد